AKE Asansör Sistemleri Logo
AKE Asansör Sistemleri
TR / EN
İLETİŞİM

İş Ortaklarımız

LiftEquip

Alman kalitesi ile ilk sırada yer alan LiftEquip GmbH Elevator Components firması, AKE ile yapmış olduğu iş birlik ile motor ve asansör aksamları konusunda üstün kalitede hizmet veriyor.

HiroLift

1897 Yılında kurulan Alman firması Hiro Lift GmbH ile 12 yıldır Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde engellilerin engelini kaldırıyoruz.

Kronenberg

1932 yılından bu yana Alman Hans & Jos. Kronenberg GmbH firması, asansör ve makine sanayisi için yüksek kaliteli aksamlar üretmektedir. Kapı kilitleri, anahtarlar ve asansör işletim panelleri için Avrupa'nın önde gelen üreticileri arasındadır. AKE, Kronenberg firmasının Türkiye bayisidir.

Schaefer

50 yıllık Alman Schaefer GmbH’nin butonları ile asansör kabinlerimizde kaliteli ve şık çözümler üretiyoruz.

EHC Global

EHC Global Firması, Kanada'da yürüyen merdiven el bandı üreticisidir. AKE, EHC Firmasının Türkiye bayisidir.

Semperit

Avusturya merkezli Semperit AG Holding Firması, 1824 yılında kurulmuştur. Tıp ve sanayi sektörüne üstün kalitede kauçuk ve plastik malzemeler üretmektedir. Dünyada bulunan 22 üretim tesisinde el bandı, araba tekeri, ameliyatlarda kullanılan özel eldivenler, yapı profilleri gibi ürünlerin üstün kalitede üretimini yapmaktadır.

LeroySomer

Amerikan menşeli, tahrik otomasyon ürünleri konusunda üretim yapan Leroy Somer  elektirik grubunun öncü firmalarından biridir.

AKE Logo